SERVİS DETAY

Kağıthane Halı Yıkama

  İstanbul Lux Pak Halı Yıkama Olarak İSTANBUL AVRUPA YAKASI ve Tüm İlçelerinde Temizlik Sektöründe Halı Koltuk Yatak Yorgan Battaniye ve Stor Perde Temizleme Faaliyeti Göstermekteyiz. Profesyonel Ekibimiz Hijyen Kurallarımız İle Kendi Sağlığımızı ve Siz Değerli Müşterilerimizin Sağlığını Düşünerek Sizlere Layık Olduğunuz Hizmeti Sunmaktayız.

Son Sistem ve Son Teknoloji Olan Full Otomatik Halı Yıkama Makinalarımız Ön Yıkama ve Ana Yıkama Olarak Ön Arka Yıkanmaktadır. Üstelik Kimyasal İçermeyen %100 Doğal Bitkisel Halı Şampuanı İle Halılarınız Yumuşak Canlı ve İlk Günkü Gibi Tertemiz Olacak. Ücretsiz Servis İmkanıyla Dilediğiniz Saatte Luks Pak Halı Yıkama Olarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Günümüzde Son Çıkan Koltukların Hassasiyeti Kullanıcılar Tarafından Bilinmektedir. Bu Yüzden Son Sistem Emiş Vakum Gücü Yüksek ve Kimyasal İçermeyen Koltuk Yıkama ve Temizleme Şampunları Kullanılmaktadır. Genel Şikayetler Yıkama Sonrası Kusma Yanlış Ürün Kullanımı Sonrası Yanma Olarak Tabir Ettiğimiz Solma Leke Gözükmesine Luks Pak Halı Koltuk Yıkama Olarak Son Verdik. Biz İşimizi Layığıyla Yapmak İçin İnce Ayrıntıya Kadar Hesap Edip Sağlıklı Hizmek Vermekteyiz. Bizlere Güvenin Güvenle Kalın.

Yataklarda Genellikle Havasız ve Nem Aldıkları İçin Leke İzi Yapmakta AMA! Dert Etmeyin Luks Pak Halı Koltuk Yatak Yıkama Servisi Anında Müdahale Ederek Kir ve Lekelerden Eser Bırakmıyor.

Yorganlarınız Her Ne Kadar Yazın Kullanılmazsa Bile Temizleme Yapılmadan Kaldırılması Dış Yüzeye Leke Kusma Nem Alma Durumunda Kalıcı Lekelere Maruz Kalabilir. Önerimiz Yılda 2 Defa Yıkanması Sağlık Hijyen ve Uzun Ömürlü Kalmasını Sağlar.

Battaniyeler Yaz Kış Kullanılmaktadır. 3 Ayda Bir Yıkanılması Gerekmektedir. Yorgan ve Battaniyeleriniz %100 Doğal Ürünler İle Yıkanılıp Hijyen Ortamda Kurutulmaktadır. Ayrıca Yüksek Devirli Makinalarda Tek Tek Yıkanmaktadır.

Stor Perdeleriniz Gözle Görülmeyen Özel Işıklandırma Sistemi İle Kir Leke Belirlenir ve 12 Saat İlaçlamada Bekletildikten Sonra Yıkama İşlemine Alınır. Kesinlikle Renk Solma Kırılma İzleri Oluşmaz Profesyonelce Yıkama İşleminden Geçer.

ÜRÜNLER


EN YENİ POSTLAR

İLETİŞİM BİLGİLERİ

© COPYRIGHT 2023. AJANS7.45

Ajans 7.45